O NAS

     Do zespołu należy dwóch mistrzów kominiarskich z wieloletnim doświadczeniem 
( 19 lat i 11 lat w zawodzie ) oraz dwóch pomocników kominiarskich.
Wszyscy posiadamy dozorowe i eksploatacyjne uprawnienia do wykonywania, konserwacji
i kontroli instalacji gazowej. Posiadamy uprawnienia dozorowe  eksploatacyjne do wykonywania konserwacji i kontroli wentylacji mechanicznej.

 

Krajowa Izba Kominiarzy

Jesteśmy ekspertami w swojej branży współpracujemy
z instalatorami, hurtowniami, producentami, należymy do KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY - ogólnopolskiej organizacji kominiarskiej zrzeszającej Mistrzów i Czeladników kominiarskich
z całego kraju. Celem tej organizacji jest między innymi nieustanne szkolenie swoich członków, tak aby nadążyć za zmianami.

 

Kompleksowa obsługa

 
Oferujemy kompleksową kontrolę lokali z wykorzystaniem kamery termowizyjnej wraz  pomiarem wilgotności i temperatury powietrza.
 

Obsługujemy dokumentację techniczną wykonaną w programach CAD, wykonujemy kosztorysy w programie NORMA.

          Możemy pochwalić się szeroką wiedzą techniczną, praktyczną ale też teoretyczną w zakresie tradycyjnych systemów grzewczych, opalanych paliwami stałymi a także w zakresie nowoczesnych systemów z kotłami kondensacyjnymi gazowymi i olejowymi. W pracy codziennej korzystamy z narzędzi tradycyjnych ale też najnowocześniejszych.
   Dysponujemy kamerami inspekcyjnymi (kominową i endoskopową), anemometrami skrzydełkowymi i termicznymi, czujnikami tlenku węgla, detektorami nieszczelności instalacji gazowej z możliwością detekcji szerokiej gamy gazów takich jak gaz ziemny, gaz płynny, tlenek węgla.

 

 

 
 
 Firma Handlowo Usługowa
" KOM-BUD"
Zakład Kominiarski 
ul. Kasztanowa 6/12
25-555 Kielce
tel. kom. :   605 441 584, 533 090 777
Biuro:         533 988 777 533 304 777
 

e-mail: wojciech.cedro.kombud@vp.pl